Neradujte se, žiju... :-)

30. března 2016 v 14:26 | Peggyna |  Plky a táraniny.
Čau vošousti. :-D Ne pardón, ale před nedávnem jsem objevila Biancu Johnson a úplně jsem se do ní zamilovala. :-) Takže. AHOJ PŘÁTELÉ!

Tak jak se máte? Pěkně na Vás seru, že!? Teď by měly asi na scénu přijít nějaký srdceryvný omluvy, jak jsem neměla čas kvůli škole, kamarádům nebo lásce (haha, nebuď vtipná) ale nebudu Vám lhát... Na školu z vysoka kašlu. :-) Zkouškový jsem sice zvládla celkem bravurně... Neee, kecám, bylo to s odřenejma ušima, ale na vejšce stále jsem, ale asi ne dlouho... Nebo alespoň ne na polytechně. Podala jsem si přihlášku opět do mé vysněné Olomouce... Ach, tak bych se tam chtěla dostat, ach, jak bych se měla připravovat na příjmačky, ach... Proč tomu tak zatím není? :-/ Následují kamoši, to je pohoda klídek a láska... To už je u mě prostě asi mrtvý téma. Všichni jsou hrozně divný a víte jak tomu tak bývá.. Když chtěl on, já jsem nechtěla, když chci já, on (ne že by nechtěl asi) ale prostě nemůže...

Takže abych to shrnula... Nechodila jsem ne proto, že bych neměla čas, ale měla jsem prostě a jednoduše depku. A to pořádnou. Povím Vám, za ty kecy, kdy mi nebylo hej a tvrdila jsem, že mám "depku", tak za ty bych si teď nejradši vrazila!! To byla procházka růžovým sadem. :-) Teď to na mě padlo doopravdy a povím Vám, nic příjemnýho.
Takže tohle je jeden z hlavních důvodů, proč se tady nic nedělo. Nechtěla jsem psát nějaký depresivní a emotivní články. Vás by to nebavilo a já bych si tu slavnou depresi akorát prohloubila...

Ale teď jsem přesvědčená, že se blýská na lepší časy. Nebo takhle. Přesvědčená nejsem, ale ráda bych. Stále to není ono, pořád jsem taková ta životem otrávená, pořád v noci nespím, furt jsem unavená, ale... ALE. Ale prostě se to musí změnit. Už chci být zase ta stará dobrá Markéta, která nemusela předstírat, že je veselá. protože byla. :-)

Toť z mých slov asi vše. Psala bych dál, ale jsem ve škole v bufíku a za chvíli mi jede bus, takže zase někdy, páčko!! :-)
 


Komentáře

1 Inamorata | E-mail | Web | 30. března 2016 v 23:16 | Reagovat

Tak jsem se taky dokopala... Našla jsem v rozepsaných asi 5 nedokončených článků. Mám co dělat.
Tuhle depku znám, taky jsem ji měla. U mě je to spojeno se zimním obdobím. Takže teď, s příchodem jara, vylézám i já. Jsem milejší, spokojenější a míň jím. :D

Je to otřepaný, ale zkus vyrazit ven a užít si ten vzduch. Udělej zase nějaký krásný fotky a hned budeš mít co hodit i na blog :D (Ale o ten se nestarej, čtenáři si můžou trhnout, je to tvůj blog, nikdo tě neuhání.)
Aktuálně jsem byla v posledních dnech neskutečně zaneprázdněná a... kupodivu jsem i přes tu únavu spokojená. Že jsem užitečná, že něco dělám, že můžu zapomenout na ty věci, co mě štvou.

Dovolím si tě citovat: "Když chtěl on, já jsem nechtěla, když chci já..." tohle je aktuálně souvětí, které vystihuje můj život. Přesně.

Tak držím palce, ať se z toho prostě vyhrabeš co nejpohodlnějším způsobem... Protože vždycky může být hůř. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama