Březen 2016

Neradujte se, žiju... :-)

30. března 2016 v 14:26 | Peggyna |  Plky a táraniny.
Čau vošousti. :-D Ne pardón, ale před nedávnem jsem objevila Biancu Johnson a úplně jsem se do ní zamilovala. :-) Takže. AHOJ PŘÁTELÉ!

Tak jak se máte? Pěkně na Vás seru, že!? Teď by měly asi na scénu přijít nějaký srdceryvný omluvy, jak jsem neměla čas kvůli škole, kamarádům nebo lásce (haha, nebuď vtipná) ale nebudu Vám lhát... Na školu z vysoka kašlu. :-) Zkouškový jsem sice zvládla celkem bravurně... Neee, kecám, bylo to s odřenejma ušima, ale na vejšce stále jsem, ale asi ne dlouho... Nebo alespoň ne na polytechně. Podala jsem si přihlášku opět do mé vysněné Olomouce... Ach, tak bych se tam chtěla dostat, ach, jak bych se měla připravovat na příjmačky, ach... Proč tomu tak zatím není? :-/ Následují kamoši, to je pohoda klídek a láska... To už je u mě prostě asi mrtvý téma. Všichni jsou hrozně divný a víte jak tomu tak bývá.. Když chtěl on, já jsem nechtěla, když chci já, on (ne že by nechtěl asi) ale prostě nemůže...

Takže abych to shrnula... Nechodila jsem ne proto, že bych neměla čas, ale měla jsem prostě a jednoduše depku. A to pořádnou. Povím Vám, za ty kecy, kdy mi nebylo hej a tvrdila jsem, že mám "depku", tak za ty bych si teď nejradši vrazila!! To byla procházka růžovým sadem. :-) Teď to na mě padlo doopravdy a povím Vám, nic příjemnýho.
Takže tohle je jeden z hlavních důvodů, proč se tady nic nedělo. Nechtěla jsem psát nějaký depresivní a emotivní články. Vás by to nebavilo a já bych si tu slavnou depresi akorát prohloubila...

Ale teď jsem přesvědčená, že se blýská na lepší časy. Nebo takhle. Přesvědčená nejsem, ale ráda bych. Stále to není ono, pořád jsem taková ta životem otrávená, pořád v noci nespím, furt jsem unavená, ale... ALE. Ale prostě se to musí změnit. Už chci být zase ta stará dobrá Markéta, která nemusela předstírat, že je veselá. protože byla. :-)

Toť z mých slov asi vše. Psala bych dál, ale jsem ve škole v bufíku a za chvíli mi jede bus, takže zase někdy, páčko!! :-)