Únor 2015

budu stručná.

11. února 2015 v 20:52 | Peggyna
Nejkrátší a nejvýstižnější článek v mém životě. :-)


A HNED ČTYŘIKRÁT!!! :-*

Sifl na ksichtu.

2. února 2015 v 21:58 | Peggyna
Ještě včera jsem byla takhle roztomile rozkošná...
A fotku z dneška přidat snad ani nemůžu, protože jsem největší obluda obludná žijící na planetě Zemi...

Udělala se mi nějaká vyrážka, alergie, ekzem... Nevím, co to je za pičovinu, ale mám to rozlezlý po celým ksichtu a kurevsky to štípe. Nechuťárna!
Nevím co s tím. Namazala jsem to krémem a bylo to ještě horší. Dala jsem na to bílej jogurt a bylo to rudý jako krev. Musím udělat jednu z největších výzev v mých životě. Jít na kožní... Brrrrr, už jen z toho slova se mi dělaj osypky. Když si vzpomenu, co mi tenkrát ten řezník udělal s bradavicí na noze... Děcka, takový jatka jste neviděly...
Do města jsem jela ikognito ve slunečních brejlích, protože se na mě fakt nedá dívat. Bylo mi až do pláče...
Dala jsem si zirtek na alergii (jo, jsem blbá a netuším, ja se to píše). Ale teda nepociťuju úlevu.
Věřím, že je to karma za včerejšek... Musela jsem se unáhlit k ultraubohý věci, ale ono to prostě jinak nešlo! Už skoro dva měsíce mě otravoval jeden kluk, abych s ním šla do kina. Nechtěla jsem ze tří důvodů. Nelíbí se mi, nemám si s ním co povídat a hlavně... UČILA JSEM HO LÍBAT. Je mu 23 let a na zábavě mě poprosil, jestli bych ho to nenaučila. A já, připitá a v dobrý náladě jsem udělala dobrej skutek. OSUDOVÁ CHYBA. Včera mě opět pozval do kina a už jsem nevěděla jak ho mile (mile, protože jsem kamarádská se všema) odbýt. Tak jsem mu prostě napsala, že mám borca. Bože Markéto, ty jsi taková trubice... Večně sama a hraješ si na to, že máš muže. Achjo, achjo, je mi z tebe na blití. Když ono to fakt jinak nešlo. Tohle jsem věděla, že ho ode mně zaručeně odradí. A taky se tak stalo. Takže ano, jsem trapná a ubohá, ale mám klid.

Jdu si zapálit svou ubalenou špinku. Jo a kecy, že nemám kouřit mě nezajímaj... Mám pojebanej obličej, tak si jdu v klidu vychutnat denní dávku nikotinu. :-)

Slunce v duši, přátelé. :-)