Leden 2015

Teče mi sopel.

29. ledna 2015 v 18:42 | Peggyna
Fajn, moje odmlčení trvalo dýl, než bych chtěla. Jak jsem psala, měla jsem před sebou stužkovací ples, kterej byl ultrasuper. Člověk by ani nečekal, že se nám to s těma pipkama povede tak, jak se to povedlo. Dle reakcí návštěvníků jsme měli jedno z nejlepších půlnoček, který kdy viděli (ano, mluvili o naší části a ano, vymyslela jsem ji já). Takže pecka. Z plesu jsem odcházela s plno zážitkama , dvaceti šprckama z tomboly a největší kocovinou v mým, zatím krátkým, životě.
Moje plesová sezóna pokračovala. Nikdy jsem na tyhle blbosti nebyla, ale tenhle rok jsem chtěla vynosit ty kurevsky drahý šaty, co jsem si koupila, takže... :-D Vyrazila jsem s Motykou na vesanples u nás ve vesnici, kde bylo 80% zúčastněných lidí v pokročilém, skoro seniorském věku. Vůbec se mi tam nechtělo a ejhle. Domů jsem přišla v sedm ráno...
Další ples byl mých kamarádek. Jooo, bylo to dobrý, ale ten náš byl lepší. Ha gaaaaaay. Proto jsme po půlnočku přejeli na další vesanples. A kupodivu.... Taky to bylo dobrý.

Každopádně na ty plesy jsem chodila nejen z důvodu, abych ukázala své krásné, drahé šaty, ale taky, abych našla chlapa. A hovno. Klasika. Už z toho mám trošku depky. Asi je špatně něco ve mně. Taky klasika. Přitom... Chci toho tak moc? Nejsem náročná. Jen chci aby byl vysokej. A vtipnej. A milej. A chytrej. A měl pěknej zadek. A modrý oči. A tmavý vlasy. A fousy. A aby byl z Austrálie. A jmenoval se..... FAAAJN, KONČÍM, JSEM NÁROČNÁ. A ke všemu nachcípaná. Přestává mě bavit žít.


Topinka, rajče a kakao? Dokonalá kombinace

3. ledna 2015 v 22:34 | Peggyna
Marténková, nebuď prase a nežer! Stačí, že jsi po rozchodu nabrala tak 100000 kilo.. A ne, nebylo to depkama, ale tím, že jsem ze sebe nemusela dělat vola a šlapat každej den obrovský kopce, aby pán nezapomněl, jak vůbec vypadám.
Kurňajs, ale tu topinku s rajčetovou čalamádou bych si dala. A to kakao k tomu. Bože, asi mám gastronomickej orgasmus. A orgasmus jsem neměla už pekelně dlouho. Je mi z toho do breku...

No ale milí návštěvníčci mého blogu. Mám neskutečně obrovskej, ale fakt OBROVSKEJ problém. V pátek mám maturitní ples, na kterým chci jak jinak než zazářit a být za krásku. Jenže to se mi do prdele s obrovským jebákem na bradě a čele fakt nepovede. Nemůžu dovolit, aby ty obludky ze třídy byly hezčí princezny než já! Za celej rok se mi beďar neudělá a buch, jednou potřebuju mít dokonalou pleť a v tu chvíli je pohled na mě nechutný, až fekální. Tohle v žádným případě nebude beauty blog, ale momentálně Vás prosím o radu. Jak se toho do týdne zbavit? :-D

Stále mě znásilňuje myšlenka, že si půjdu udělat tu topinku...

Před pár dny jsem se seznámila s jedním Vojáčkem na.. ehm... ano, jsem tragéd... na... ehm... na lidech. Nemyslete si o mě, že jsem úplně zoufalá a brutálně hnusná špekatá (fajn, špekatá jo) mařena, která potřebuje k navázání kontaktu s muži seznamky. To ne, ale k tomudle mě dokopala Vámi již známá Motyka a je to docela prdel, dělat si z někoho prdel. Uuuu, vymyslela jsem citát."Je prdel, dělat si z někoho prdel!" Markyyy, jsi génius.
Jsem na chlapi vybíravá. A moc. Vysnila jsem si svého muže, přidám fotografii, a toho taky hledám. Vysokej, svalnatej, fousatej, krásnej úsměv, nádherný oči, kuřák. To, že jsem si vysnila i jeho povahu je věc druhá... No prostě. Ti kluci, co se o mě zajímaj nejsou třeba oškliví, hloupí, nudní ale jsou jednoduše divní a nezajímaví... Jako já jsem divná taky, ale pro změnu zajímavá... Proto už po druhé na tomto blogu, a bude se to tady asi objevovat častěji,zdůrazňuji, že chci toho zazobanýho ženáče.
Ne, končím. Melu sračky. Asi je to tím, že jediná moje myšlenka patří krásně propečený topince.

Nejedná se o fotomontáž! Je to fotografie z dovolené.